Par mums - ARME | Lauksaimniecības traktortehnika - Minitraktori - Dārza tehnika

Izvēlies savu traktortehniku

plašs sortiments no lielākajiem ražotājiem

Par mums

Firma SIA Arme ir dibināta 2006. gadā.

Galvenais darbības virziens ir jaunas un lietotas lauksaimniecības tehnikas tirdzniecība, servisa un rezerves daļu nodrošināšana. Traktori un minitraktori dažadiem ikdienas darbiem.
Ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar vairākiem lauksaimniecības tehnikas un traktoru ražotājiem visā pasaulē, tādiem kā:

Chery minitraktori, Dong-Feng minitraktori, Hinomoto minitraktori, AGM uzkares agregāti, Iseki minitraktori, Kioti minitraktori, Kubota minitraktori, Mitsubishi minitraktori, Itāļu Ferrari minitraktori un motobloki, Shibaura minitraktori ,Čehu Tz-4K-14 minitraktori, Yanmar minitraktori, Salek arkli, Meiran un Samazs sniega lāpstas, Stiga dārza tehnika, u.c.

Mūsu uzņēmums veic iegādātās tehnikas piegādi, ar Jums saskaņojot laiku un vietu. Kā arī piedāvājam gan uz vietas, gan pie klienta visu veidu traktortehnikas remontu.
Uzpērkam dažādu marku lietotus traktorus, iespējama arī maiņa.
Pieejams plašs papildus agregātu klāsts: pļaujmašīnas, arkli, vagotāji, piekabes, šķeldotāji , zemes frēzes, motobloki u.c.
Mūsu uzņēmuma personāls vienmēr spēs Jums palīdzēt rezerves daļu iegādē.

Iespējama iegāde ar ES struktūrfondu atbalsta programmu palīdzību.

Rūpējoties par visiem klientiem un to tehnikas vienībām, nodrošinām rezerves daļas gan jaunām, gan no ražošanas izņemtām preču grupām. Kompānija īpašu uzmanību piešķir kvalitatīvai tehnikai, apkalpošanai un rezerves detaļu piegādes nodrošināšanai.
Regulāra sniedzamo pakalpojumu kvalitātes uzlabošana, jaunu risinājumu ieviešana un saistību izpilde ir izpelnījusies klientu uzticību un cieņu.

 

Aplūko mūsu reklāmu, “Lauksaimniecības tehnika. Lauku sēta. Meža tehnika” izstādes ietvaros Rāmavā!